מכון העתקות
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העתקות אור

 

מעוניינים להעתיק תוכניות בנייה ושרטוטים?


אך המדפסת פוגעת בפרטים הקטנים?
הגעתם למקום הנכון!  צרו קשר עם חברת היפר גרף בע"מ, ובואו לבצע העתקות אור באיכות ללא פשרות!

חברת היפר גרף מציעה העתקות אור עבור לקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדיים. העתקות האור, או "העתקות שמש", נעשות על ידי בית דפוס מקצועי באמצעות שימוש בטכניקת אור. העתקות אלו נפוצות בעיקר בתחום ההעתקות של תוכניות בנייה ושרטוטים, אך לקוחות היפר גרף יכולים ליהנות מהן גם לצרכים אחרים.

 
העתקות אור
 

מה מייחד את הדפוס של היפר גרף?


היפר גרף בע"מ הינו בית דפוס ייחודי המבצע צילומים והדפסות ברמת גימור גבוהה. עבור מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע, המעוניינים בהעתקת תוכניות בנייה, מאפשרים המומחים של היפר גרף העתקת אור ייחודית.

העתקות האור משמשות בדרך כלל להעתקת מסמכים בגודל לא סטנדרטי או מסמכים בגדלים רחבים מהרגיל. העתקות האור בהיפר גרף בע"מ נעשות באמצעות חומרים כימיים. לאחר החשיפה לאור או לשמש יוצרים החומרים הללו את ההדפס, ולכן ההעתקות גם נקראות העתקות שמש.

העתקות אור הן מעין "שיזוף" של הנייר המיוחד, עליו מדפיסים על ידי חומרים כימיים איתם הנייר בא במגע, בשילוב עם אור. העתקות שמש נעשות על נייר כחול בדרך כלל, אך לאחרונה פותחו צבעים נוספים של נייר. בנוסף, חברת היפר גרף בע"מ וגופים מובילים ברחבי העולם עזרו לפתח טכנולוגיות לשיפור איכות העתקות האור, וכמו כן הרזולוציה של ההדפסה.

היפר גרף גאה להציג ללקוחות את הציוד המשוכלל ביותר בתחום העתקות שמש, ובעזרת החברה ניתן לבצע העתקות אור בצבע או בשחור לבן.

בואו לנצל גם אתם את הניסיון, המקצועיות והכלים המתקדמים של היפר גרף!

 צרו קשר דרך האתר או צלצלו 9349951 – 03 ונשמח לעמוד לרשותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אהרונסון 1 (מול העירייה), פתח תקווה, מיקוד 4939701 |טל': 9349951 - 03 |פקס: 9302360 - 03|דוא"ל: hgraf@012.net.il