מכון העתקות
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העתקות אור

 
מעוניינים להעתיק תוכניות בנייה ושרטוטים - אך המדפסת פוגעת בפרטים הקטנים?

היפר גרף בע"מ הינו בית דפוס ייחודי המבצע צילומים והדפסות ברמת גימור גבוהה.
עבור מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע, המעוניינים בהעתקת תוכניות בנייה, מאפשרים המומחים של היפר גרף העתקת אור ייחודית- העתקות אלו נפוצות בעיקר בתחום ההעתקות של תוכניות בנייה ושרטוטים.


העתקות אור, או בשמו הקודם "העתקות שמש", נעשות על ידי בית דפוס מקצועי באמצעות שימוש בטכניקת אור.

העתקת אור נועדה לענות על הצורך להעתיק, לצלם ולהדפיס באיכות גבוהה מסמכים במימדים שאינם שגרתיים.
לקוחות הנזקקים לשירות העתקות מעין זההם בעיקר מהנדסים ואדריכלים אשר מכינים סקיצות גדולות מימדים של תוכניותיהם, וזקוקים להעתקות מדויקות וברמה הגבוהה ביותר.

הדפסת תוכניות בנייה של מבנים גדולים וקטנים, תוכניות אדריכליות טרם הגשת האישור לרשויות המקומיות ואף הגשת הסקיצות הראשוניות ללקוחות פוטנציאליים, כל אלו מקרים המחייבים הפקת מסמכים בקנה מידה גדול
מעבר לכך, גם משרדי פרסום, משרדי פטנטים, משרדי עורכי דין ואף ארכיונים שונים זקוקים לעיתים להעתקת חומרים גדולי מימדים.
 
העתקות אור
 

כיצד מתבצע תהליך ההעתקה?

 

העתקת אור מבוססת על תהליך פיזיקלי בו חומרים כימיים מיוחדים נחשפים לקרני אור מלאכותיות תחת מנורה, מה שיוצר שינוי צבע שתוצאתו היא תמונה זהה למקור. מנגנון פעולה ייחודי זה כולל שימוש במכונות צילום ודפוס מיוחדות (פלוטרים).

בעבר כשהיו משתמשים באור השמש התוצאה הייתה ניראת לאחר החשיפה לשמש- החומרים היו
יוצרים את ההדפס, ולכן ההעתקות גם נקראות העתקות שמש. העתקות שמש היו נעשות בדרך כלל על נייר כחול אך לאחרונה פותחו צבעים נוספים של נייר.


כל פלוטר מסוגל לבצע הדפסה בפורמט רחב בהתאם לגודלו. פירוש הדבר הוא שפלוטרים יקרים יותר, מסוגלים לבצע הדפסה של חומרים רחבים יותר, בהתאם. בהעתקות אור ניתן להשתמש במדפסות לייזר או דיו ולהגיע לרזולוציה גבוהה ביותר, דבר אשר פעמים רבות מחוייב המציאות כשמדובר בהעתקה של חומרים בהם לפרטים הקטנים יש משמעות גדולה.

אם חיפשתם מכון העתקות אור מקצועי, הגעתם למקום הנכון! היפר גרף - מכון העתקות אור בפתח תקווה מציע ללקוחותיו שירותי דפוס וצילום ייחודיים, כגון: צילום תוכניות הנדסיות ותוכניות בנייה, צילום כל סוגי המסמכים, שירותי פלוטר ועוד.

כחלק משיפור השירות המתמיד שלנו, השקנו גם מערכת הזמנות חדשה המאפשרת העלאת קבצים להדפסה בלחיצת כפתור. מעלים את התמונה והיא נשלחת אלינו היישר להדפסה!
-כך תוכלו לבצע העתקות אור מדויקות במיוחד ולקבל מענה מיידי ממומחי החברה-

צרו קשר דרך האתר או צלצלו 9349951 – 03 ונשמח לעמוד לרשותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אהרונסון 1 (מול העירייה), פתח תקווה, מיקוד 4939701 |טל': 9349951 - 03 |פקס: 9302360 - 03|דוא"ל: hgraf@012.net.il