מכון העתקות
 
 
 
 
טופס יצירת קשר        03-9349951
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
 
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדפסת תוכניות בניה - טיפים

 
בין אם אתם מהנדסים ואדריכלים שצריכים להדפיס תוכניות בניה ללקוחות שלכם, ובין אם אתם אנשים שצריכים למסור תכוניות בניה לרשות המקומית כדי להתחיל בעבודות - חשוב מאד שתבינו כיצד להדפיס את התוכניות הללו. ברוב המקרים כמובן, הדפסת תוכניות הבניה נעשית בתוך מכון העתקות מקצועי שיש לו את הציוד המקצועי הנדרש. אולם, את זה יודע כל אדם מתחיל בתחום. אנו בוחרים לתת לכם כמה טיפים שיעזרו לכם באמת להדפסה.
 

אז איך דואגים שההדפסה תהיה איכותית?

 
חיתוך וסידור - לרוב, בתוך כל מכון העתקות תהיה אמנם מדפסת מתאימה להדפסה של תוכניות בניה גדולות, אבל אל תשכחו שלרוב, אתם לא תרצו לקחת אתכם את התוכניות כשהן פרוסות - שהרי מדובר על גיליונות נייר ענקיים שקשה לקחת ממקום למקום כשהם פרוסים. אתם צריכים לא פעם לבצע חיתוך בהדפסות וגם לסדר אותם. בחרו תמיד במכון שמספק לכם גם שירותי חיתוך וסידור, כדי שיהיה לכם קל לקחת את הסטים השונים של תוכניות הבניה אתכם.

מקצועיות - העדיפו תמיד לבחור מכון העתקות שמתמחה באופן ספציפי בהדפסה של תוכניות בניה. אם מדובר על בתי דפוס כלליים אפשר שאתם תגלו שבזמן אמת אין להם באמת את הציוד הטוב ביותר והם לא באמת מנוסים - עדיף תמיד לבחור במכוני ההעתקות שמתמחים בכך.

העדיפו שליחה מקוונת - שליחה מקוונת של קובץ תוכניות הבניה ישירות למכון תחסוך לכם לא מעט זמן - ולרוב גם אפשר לקבל הצעת מחיר טובה יותר במקרים הללו כי זה גם חוסך משאבים וזמן למכון ההעתקות - ולכן העדיפו תמיד לבחור מכון העתקות שמספק לכם את השירות הנ"ל.
 
מכונות דפוס משוכללותמכונות דפוס משוכללות
 גלגול ההדפסהגלגול ההדפסה
תהליך ההדפסהתהליך ההדפסה
הדפסת תוכניות בניה + קיפולהדפסת תוכניות בניה + קיפול
 

ועכשיו אתם יכולים לפנות להדפסה

 
לאחר שקראתם והפנמתם היטב את הטיפים הללו, אתם כמובן מוכנים יותר לקראת מלאכת הבחירה במכון המתאים להדפסה. זכרו שבכל מקרה, כדאי גם ליצור קשר עם כל מכון ולשאול באופן ספציפי כיצד הוא עובד ואף לחפש עליו מידע באינטרנט, כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים החלטה מוצלחת. בהצלחה!
 


                                                                           לפרטים נוספים חייגו עכשיו!
                                                                                    03-9349951

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אהרונסון 1 (מול העירייה), פתח תקווה, מיקוד 4939701 |טל': 9349951 - 03 |פקס: 9302360 - 03|דוא"ל: hgraf@012.net.il